Tahsilat Danışmanlığı

Alacak Yönetimi ve Tahsilat Süreci ayrı uzmanlık alanlarıdır. Alacak yönetim süreci müşterimizin ilk fatura kesimi ile başlar ve profesyonel etkin takip ile tahsilat süreci sonuçlandırılır. Tahsilat Süreci ise gecikmiş borcun en etkili koşulda iletişim sağlanarak alacaklı firmanın finansal olarak daha fazla kayıp yaşamaması için yapılan çalışma şeklidir. Bu sebeple iyi bir tahsilat danışmanının iletişimi kuvvetli, sabırlı, ikna ve takip yeteneğinin yüksek olması gerekmektedir.

Firmaların belirttiğimiz niteliklere sahip tahsilat danışmanını   bünyelerinde bulundurması maliyet açısından yüksek olabilmektedir. Bizim amacımız firmanın tahsilat görüşmesi için mevcut kadrosundaki çalışanını etkili iletişim ve hızlı tahsilat noktasında yönlendirip, tahsilat sürecinin sonuçlandırılmasına ilişkin firmaya destek oluruz. Ancak tahsil edilemeyen bakiye olması durumunda firmanın talep etmesi üzerine WDE Danışmanlık’a yönlendirip profesyonel olarak tahsilat sürecinin sonuçlandırılması hedeflenir.

Tahsilat Danışmanlığında ücret teklifimiz aylık danışmanlık bedeli ve WDE Danışmanlık’a yönlendirilen alacağın detaylarına göre verilmektedir.

 

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.