Sık Sorulanlar

Faaliyet alanlarınız nelerdir?

Yasal süreç öncesi oluşmuş yada oluşacak fatura kesim tarihi ile başlayan alacak süreçlerinin yönetilmesi ve tahsilatı ana faaliyet alamızdır.

Bireysel Alacaklar , faaliyet gösterdiğiniz alanlara dahil midir?

Borçlar ve Ticaret Kanunu’nu kapsamında olan doğmuş ya da doğacak tüm alacak ve tahsilat süreçleri faaliyet alanlarımıza dahildir.

Tahsilat sürecinin sonuçlanması kadar alacaklı olduğum şahış ya da firma ile ticari faaliyetlerimin devam etmesi firmamız için oldukça önemli , ticari ilişki ve güvenin korunmasına yönelik izlediğiniz yöntem nedir?

İlgili firmanın alacaklı olduğu müşterisi ile arasındaki tahsilat süreci yönetiminde , olası finansal kayıpları önlemek adına , süregelmiş ticari faaliyetlerin ve karşılıklı duyulan ticari güvenin korunması Alacak Yönetim yetkililerimizin ana hedeflerinden biridir.

Alacak Yönetim Danışmanlığının diğer danışmanlık hizmetlerinden farkı nedir?

Alacak Yönetim Danışmanlık hizmetimizi ‘‘Hukuki Danışmanlık ve Varlık Yönetim Şirketi’’ hizmetlerinden ayıran en temel özellik , danışmanlık hizmetimizde alacağın soruna dönüşmesini engellemek faaliyet alanımızın temel amacıdır.

Çalışma modeliniz nasıl ilerlemektedir?

Danışmanlığını yaptığımız firmanın kendi tahsilat departmanı çalışanı gibi hizmet sunarak , tüm alacağın müşterimizin hesabına direkt olarak yapılması adına çalışmalarımızı ilerletirken süreç içindeki aşamalarda müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda , tahsilat sürecini sonuca ulaştırmayı hedefleriz. 

Süreç Yönetiminde tercih edilen iletişim yolları nelerdir?

Telefon görüşmeleri en sık tercih edilen yöntem olsada gerekli durumlarda borçlu kişinin adresinde, sektör ve firma bilgisine sahip danışmanlar tarafından çözüm odaklı görüşmeler sağlanarak , tahsilat süreci etkili şekilde sonuçlandırılmaktadır. 

Ücret Politakınız nedir?

Dosya detaylarına göre müşterilerimize ücret teklifimizi sunmaktayız.